Godzina:

:D

Transformice rządzi!

Masz numerek:

Tajemnice romów np. Vanilla

1.Bootcapmy - na nich możemy zbierać tytuły.Na bootcampach mapka trwa 6 minut.Gdy się zabijemy o kilku sekundach wracamy na miejsce startu.Na tym roomie nie ma pomocy szamana gdy nawet szaman jest to Ci NIE POMOŻE!Zazwyczaj Ci co są szamanami żałują tego bo nie moga przechodzić mapek i wybierają akcję płaczu.Bootcampy to najtrudniejsze mapki czasem gdy jest 50 myszy nawet jedna nie daje rady!
2.Vanilia - ten room stworzyli admini.To czego on jest? Na tym roomie są stworzne mapki tylko PRZEZ ADMINÓW!Nie ma tam żadnej mapki stworzonej przez graczy.
3 -Survivor - Room stworzony dla myszy które lubią się bawić!Czasem są mapki z wampirami,to trzeba uciekać aby wampir Cię nie złapał!Gdy złapie zamieniamy sie w wampira i musimy ganiać inne myszy.Gdy nie chcemy być wampirem, dednąć( dednąć - słowo używane przez myszki na transformice znaczy zabić się ).Są też mapki gdzie ktoś jest szamananem,gdy on jest chowaj się obok niego ,ale  uważaj może zrobić meepa ( meep - podrzucenie myszki bardzooo daleko w boki lub w górę nie do dołu )  Nigdy nie stawaj przed nim lub za nim może Ciebie zrzucić ( zrzuci Cię bo właśnie o to chodzi o zrzucanie myszek ostatnia myszka dostaje wina (win - wygrana i jej szaman już nie zrzuca , chociaż są tacy co zrzucają więc trzeba uważać) Przez 2 minuty trzeba robić tak aby przeżyć gdy szaman spadnie wy nie dadajcie BO NIE DOSTANIECIE PUNKTÓW! Musicie  pozostać na mapce przez 2 minuty gdzy zostaniecie dostaniecie 10 pkt!
4 - Room z truskawkami -  /room 286637850 Na tym roomie dostajemy truskawki!!
5. Room -384
Aby dostać 100 truskawek, należy wejsć na /room -384. Trzeba na niej włożyć różową kokardkę i tańczyć. Gdy na liczniku będzie 100 przez minutę dostaniemy 100 truskawek i truskawkę do pyszczka!KOKARDY SĄ NIEWIDZIALNE!!!
6. Room  801 - Pozostał on na pamiątke Elise ktora zachorowała i trzeba było ją uspać obok niej płakał  Papaille . Elise mów transformice2012. Tylko ,że od jakiegoś czasu eliose już nie śpi a Papaille nie płacze! Spójrzcie!Bootcampy z nimi jest trudno,jest to mapa z szamanem który nie pomaga.Czasem są wyjątki i mapy są bez szamana.Szamanem jest tylko jedna osoba (zazwyczaj jak ja grałem to jeden szaman był przez 3 godziny!).Na bootcampach można zdobyć tytuły(kilka notatek niżej).Jedna mapa na tym roomie trwa 6 minut.Mapka bootcamp:

Pozdrawiam Djszymono

2 komentarze:

  1. Ej super BLOG a te zwierzątka obok ren blog jest najlepszy POLECAM

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tymi truskawkami to nie prawda :c

    OdpowiedzUsuń